Sesje Uzdrawiania energią rekonektywną prowadzą certyfikowani uczniowe Dr. Erica Pearla The REconnective Healing – Edyta S & Daniel K . Uzdrawianie -depresja, stres, lęki, blokady, emocjonalne, psychiczne, fizyczne, duchowe ..zapraszamy do współpracy przychodnie weterynaryjne, przychodnie naturalne, szpitale, osoby zainteresowane uruchomieniem gabinetu i organizacją sesji.th

Dr. Eric Pearl pracował jako uznany kręgarz od 15 lat, kiedy nagle jego pacjenci zaczęli mu opowiadać o fenomenalnych odczuciach cielesnych, doznawanych podczas wykonywanych przez niego zabiegów. Dostrzegali obecność osób trzecich w pokoju, widzieli świetliste istoty, doświadczali błogostanu i wszechogarniającej radości. Następowały też natychmiastowe uzdrowienia, znaczna poprawa w ciężkich przypadkach i długotrwałych schorzeniach. Występowało uzdrowienie z raka, chorób związanych z AIDS, artrozy, chronicznego zmęczenia i wielu, wielu innych. Zadziało się to po tym jak doświadczył Ponownego Połączenie ze Źródłem i stał się kanałem dla uzdrawiającej wibracji Źródła. Wiele lat zajęło mu zbadanie fenomenu tego czego był świadkiem. A działanie wibracji jest niezaprzeczalne, co udowadniają liczne badania przeprowadzone przez prestożowe uniwesytety i fizyków kwantowych, których Eryk zaprosił do współpracy. Dlatego od 15 lat dr Eric Pearl organizuje seminaria i kształci osobiście w różnych krajach świata tych, którzy chcą nieść te wibracje i rozprzestrzeniać dla dobra wszystkich istot i Matki Ziemi.

RELACJA KAROLINY Z SESJI UZDRAWIANIA ENERGIĄ REKONEKTYWNĄ

„Sesje to bardzo ciekawe i niezwykłe doświadczenie. Na początku przyznam, że trochę mnie to przerażało trochę fascynowało ale również ogromnie ciekawiło. Już po pierwszej sesji wiedziałam że będą następne.  Polecam każdemu, efekty można obserwować jeszcze długo po:) Jeśli chodzi o numerologię byłam zaskoczona tak dużą trafnością co do pewnych rzeczy. Również serdecznie polecam gdyż można się bardzo dużo dowiedzieć o sobie i postarać się popracować nad pewnymi cechami (z których ja osobiście nie zdawałam sobie sprawy,dopiero po kilkukrotnym przeczytaniu i przeanalizowaniu otworzyły mi się oczy;)) jak również znaleźć drogę do tego żeby być szczęśliwym i żyć w zgodzie z samym sobą i innymi  a Pani Edyta niesamowita osoba, zawsze wie jak wywołać uśmiech na mojej buzi 😀 Jeszcze raz serdecznie polecam :)”

RELACJA PAULINY Z SESJI UZDRAWIANIA ENERGIĄ REKONEKTYWNĄ-na odległość

„Nie wiem czy już koniec, ale sama sie ocknęłam…łaaaaa jaka dziś byla dziwna ta druga sesja. Na początku oczywiście 2xstrzały energii,później przeszło mi napięcie po ciele tak ,że spięło mi pośladki. Czułam igiełki w obu dłoniach,pod kolanem na pośladkach,na szyi po prawej stronie. Cały czas było mi ciepło w pupe, jakbym leżała na czymś gorącym a później się zaczęło-kręcenie głową,biodrami,swędziały mnie uda i brzuch,wierciłam się strasznie jakby coś było nie tak. Głowa przewróciła mi się na lewo i dłuższy czas tak leżałam,miałam wrażenie, że waży tone,w drugą stronę było to samo i ciągłe wiercenie się. Widziałam duuużo światła przed oczami,gdy wydawało mi się, że to koniec to leżałam na lewym boku i było mi trochę niedobrze. Miałam tez glowę odchyloną mocno do tyłu i jak robiłam wydech to słychać było jakbym wydychała powietrze do rury.”

mistrzowskadusza.wordpress.com                                                                                                            

http://www.masterfulsoul-ed.co.uk

Edyta S.

 

 

Reklamy