depresja1
Czym jest depresja?opis psychologiczny można doczytać na innych stronach, tu otrzymasz spostrzeżenia wzięte z holistycznego wglądu w osobowość człowieka. Gdy tworzysz wokół siebie świat marzeń, celów, które tak bardzo chcesz właśnie dziś dostać od Wszechświata to jest to dobry plan na życie. Gdy jednak w tym planie nie wpisujesz potencjalnych porażek, przedłużonego czasu do realizacji tych marzeń możesz otrzymać w podarunku dokładnie DEPRESJĘ. Owszem na chorobę tez składa się wiele czynników od poziomu karmicznego rodu, lekcji karmicznych danej osoby jako jednostki, przez dzieciństwo, emocje czyli psychosomatykę także nieodpowiednie żywienie, brak witamin czy dbania o sprawność ciała. Natomiast w przypadku depresji może się pojawić , gdy nie rozumiesz swojej drogi, założonych celów i dlaczego nie realizują się w określonym przez Ciebie czasie.Trauma może być też z innych powodów, ale spójrz poniżej na podany przykład: kobieta zakochana w mężczyźnie, który wyszedł właśnie ze związku 20 letniego i wszedł w ten z nią, twierdził, że ja kocha. kobieta zaraz po pojawieniu się otrzymuje w ciągu pierwszych dwóch lat życia z nim tak mocne doświadczenia, że popada w depresje. Ona kocha go niezależnie od tego, co on robi -zdradza ja z była partnerką(która juz jest w innym związku ), spotyka się potajemnie, omawia potencjalny powrót,tłumaczy się z każdego kroku wykonanego w obecnym związku do byłej partnerki, żąda płacenia za czynsz, jedzenie, namawia do aborcji , oznajmia ze nie będzie mógł jej wesprzeć gdy straci pracę, kupuje prezenty jednej i drugiej na różne okazje, jest na każde zawołanie byłej partnerki, pozwala na to, by ex kontrolowała co dzieje się w domu. Ex o każdym wyczynie potajemnym jego, przychodzi do domu i oznajmia kobiecie z wielkim szyderczym uśmiechem na twarzy. Tak tez za każdym razem kobieta coraz bardziej krok za krokiem przepłakuje, wybacza jemu potem znowu dzieje się to samo i ostatecznie wpada w depresję. Przez tydzień nie je , nie myje się, nie maluje, nie chodzi do pracy, tylko śpi. . Po terapii zaczyna rozumieć dlaczego tak się dzieje. Otóż z przekonania, że dla miłości bezinteresownej i szczerej trzeba nadstawiać policzek, wciąż wybaczać i dawać się traktować w taki sposób w oczekiwaniu na lepsze jutro żyła w iluzji.
To była iluzja Jej świata, jej wizji tego związku, wizji tego partnera jako wspaniałego mimo wszystko, iluzja pragnień , których on nie chciał.
Kobieta zrezygnowała z walki o niego, choć nadal go kochała. Doszła do zrozumienia siebie-że sama siebie nie szanuje skoro pozwala na takie traktowanie bez szacunku od partnera. I wiesz co?Od tego momentu gdy przestała walczyć, czyli odpuściła- wszystko zaczęło się zmieniać do takiego stopnia, że właśnie on i ona się pobierają.Można?można, wymaga to jednak wyjścia z matrixa, akceptacji siebie, miłości do siebie najpierw, szacunku do własnej osoby i wartości a dopiero później kochania innych. numerologia
Kolejnym przykładem jest młody człowiek, który załozył sobie, że w wieku 22 lat będzie bogaty finansowo a także , ze będzie światowym tancerzem. Oczywiście jego marzeniem jest co? chce byc samodzielny, nie pracować dla kogoś, nie chce byc objety schematem idącym od pokoleń, że od tej do tej w danym miejscu u kogoś musi pracować, by mieć pieniądze. Super plan, niestety tak stworzył granice czasu kiedy to nastapi, ze dostał mały przystanek w postaci depresji i pewnych niemiłych doświadczeń. Pieniądze, które inwestował na giełdzie tracił za każdym razem, dwa razy otrzymał pracę trwająca zaledwie po kilka tygodni, w jednej miał wypadek, w drugiej został oskarżony o napastowanie dziewczyny(a chciał ja poprostu zaprosic na randkę). Zamknał się w sobie, nie miał kolegów, znajomych, pracy ani pieniędzy, dostał depresji. Trochę to trwało póki zrozumiał, że plan ma bardzo dobry, ale w tym planie ma byc margines porażek, które to moga byc wyzwaniem a nie problemem. Iluzja ta polegała u niego, że ani na sukces finansowy ani na sławe światowego tancerza nie jest gotowy „jeszcze”. Tu mozna by podyskutowac o propagowanym stylu samej wizualizacji, afirmacji.Teorie te dzieja się w praktyce owszem, ale co z tego, że chce świadomośc jak podświadomośc ma inne przekonania np z dzieciństwa?Lub energie rodowe karmiczne sa w danym człowieku i ma ona zachowania, które przecza człowiekowi sukcesu.Dochodzi jeszcze blokada centr energetycznych, odpowiednia sztuka oddychania. Zarówno kobieta jak ten młody człowiek przeszli transformację na kilku przestrzeniach. Life coaching, transformację numerologiczną, otrzymali materiał analizy rodowej, analizy karmicznej, przeszli terapie psychologiczną, silne suplementowanie witaminami, sesje energetyczne, i ?Stali sie całkiem innym osobami,osiagnęli sukces ,o którym marzyli wczesniej, ale otrzymali go dopiero teraz, bo zaczęli żyć w realu a nie w matrixe.Tu warto wiedzieć, że ludzie z depresja potrzebuja uwagi, miłości i zrozumienia, pomocy by wyjśc z tego stanu. To trudny stan, ale z pomoca odpowiednich osób mozna ponownie zacząć normalnie funkcjonować.

life coach, numerolog- Edyta S
http://www.masterfulsoul-ed.co.uk
kreatorniaduszy@vp.pl

Reklamy