8-breathing2
Czy wiesz, że prawidłowy oddech pozwala Ci na odpowiednie energetyzowanie Twojego ciała i duszy?Pokaz mi jak oddychasz a powiem Ci co dzieje się w Tobie, w Twoim życiu. Czyżby to było takie proste?
Oddech prawidłowy może oczyszczać ciało z toksyn, z blokad, nawet pomaga w pracy z usunięciem przekonań negatywnych.

ODDECH OCZYSZCZAJĄCY- można stosować codziennie zarówno rano jak i przed snem. Rano odpowiednie technika pozwoli unicestwić negatywne sny, doenergetyzowac ciało a w nim centra energetyczne w człowieku jakim są czakry, dzieki temu bedziesz czuł sie optymistycznie, energicznie, lżej. Wieczorem oddech oczyszczający pozwoli na pozbycie się negatywnych energii innych ludzi, z którymi miałes kontakt w tym dniu. Możesz nawet nie wiedzieć , że pewne negatywy przeszły na Ciebie, gdyz ktos będzie sie usmiechał więc nic negatywnego nie będziesz widzieć, czy słyszec od danej osoby, a jednak zostawi to w Tobie ślad cięzkości i zmęczenia oraz dziwnej melancholii czy apatii.umiejętne oczyszczanie nie dopuszcza do tego, że przejmujesz na siebie i swoje zycie problemów codzienności

ODDECH ENERGETYZUJĄCY- najlepiej stosować rano, by wzmocnić swoje ciało energią zdrowia, radości, żywotności, pozytywnego myślenia.Stosuje sie do tego także prace z kolorami.

ODDECH GŁEBOKI DLA CZAKR- tu odpowiednia technika oddechu pozwala dotlenić czakry odpowiadające za poczucie bezpieczeństwa, realności, materializmu, odpowiedzialności, pracy, stabilności, realizacji, radości wewnetrznej, kreatywności, sexualności. Te opisane czakry w wiekszości bardzo duzo ludzi ma zablokowane, a to powoduje jakby odwrotny skutek , czyli brak poczucia bezpieczeństwa, brak pracy, pieniędzy, realizacji siebie, brak poczucia radości, brak poczucia piekna własnego. tu wązne jest odpowiednia technika oddechu oraz wydychania.

ODDECH MEDYTACYJNY- powoduje stan relaxu, wejście w stan umysłu, który jest jakby uspany. Zaczyna działać relax ciała i ducha. Dochodzi do stanów wyższej świadomości, gdzie łączysz się ze swoim opiekunem, Aniołem, Siła własnego Ja.Tu otrzymujesz odpowiedzi na pytania życia.

ODDECH CODZIENNY- jak oddychać by żyć. No tak oddychasz przecież inaczej bys nie żył. Tylko prawidłowy oddech , który dotlenia komórki Twojego ciała a jednoczesnie pozbywa się toksyn to sztuka, która trzeba opanować.Umiejetność, która doda Ci wigoru, a także pozwoli czuć jak wypełniasz swoje wnetrze esencja zycia.

life coach, numerolog-Edyta S
masterfulsoul-ed.co.uk
kreatorniaduszy@vp.pl

Reklamy